O Projekcie

W Changing Room jak w prawdziwej przymierzalni…

zanim coś kupisz to wchodzisz do niej i przeglądasz się, aby sprawdzić czy to do Ciebie pasuje. Tylko tutaj zamiast ubrań przymierzasz marzenia a lustrem, które zamiast oceniać pokaże Twój rzeczywisty obraz, będę ja!

Zamiast więc rzucać wszystko i wyjeżdżać na drugi koniec świata sprawdź najpierw czy rzeczywiście będziesz tam szczęśliwa. A takie sprawdzenie wymaga określenia celu (tak już słyszę jak mówisz, że Ty właściwie nie wiesz czego chcesz…) ale zaufaj mi, że na kolejnych spotkaniach powiesz mi, że tak naprawdę zawsze miałaś to w sercu, następnie zaplanowania drogi do jego realizacji, przygotowania się na sytuacje podczas, których wystąpisz w nowym wcieleniu, regularnej motywacji i działania!! Tylko tak możliwa jest ZMIANA! 

Szkoda życia na bylejakość. Nie ma nic gorszego niż odniesienie sukcesu w dziedzinie, która nie ma dla Ciebie kompletnie żadnego znaczenia.
 

Marzę o tym, aby każdy, a szczególnie kobiety, znalazły w sobie odwagę i zaczęły robić to, co je naprawdę kręci i rozwija. To samo dotyczy związków i innych relacji, w których tkwią,
a z których nie czerpią, ani radości, ani wsparcia.

Najwięcej dobrego zrobisz dla siebie i dla innych, jeżeli rozwiniesz swoje talenty i podzielisz się nimi z innymi.

Jak to zrobić? Jak dokonać zmiany? Jak sprawdzić czy Twoje marzenia są w ogóle do spełnienia? Czy nowe cele będą dobrze na Tobie “leżeć”?

Czy chcesz zobaczyć nową siebie? 

Spójrz na siebie w lustrze zanim wywrócisz swoje życie do góry nogami. Napisz do mnie i umów się na indywidualną sesję. Pierwsza sesja kontraktowa jest bezpłatna, abyś mogła poznać mnie i sprawdzić czy chcesz ze mną pracować.